Remeselný Petro-Pavlovský jarmok

Typ: kultúrne podujatia
Remeselný Petro-Pavlovský jarmok Podpolianske námestie v Hriňovej v nedeľu 28. júna 2020 bolo plné tradičných vôní a remesiel.
Remeselný Petro-Pavlovský jarmok

Podpolianske námestie v Hriňovej v nedeľu 28. júna 2020 bolo plné tradičných vôní a remesiel. Na návštevníkov čakalo námestie plné remeselníkov najrôznejšieho druhu z Podpoľania a Novohradu – hrnčiari, rezbári, garbiari, medári, šperkári, vyšívačky, poľnohospodári, výrobcovia chutných lekvárov, sirupov, pečených čajov i čili pást ale aj chutné občerstvenie.

Remeselný jarmok ponúkol tie najkvalitnejšie výrobky vyrábané v regióne s ohľadom na zachovávanie tradícií a remesiel.

Pre návštevníkov bol pripravený kultúrny program v ktorom sa predstavili: DFS Hviezdička, DaMFS Vrchárik a FS Hriňovčan.

Kto navštívil v nedeľu Podpolianske námestie určite neoľutoval.

Vytvorené: 29. 6. 2020
Posledná aktualizácia: 1. 7. 2020 10:35