Obsah

Chaty Antónia sú situované v pokojnom a krásnom prostredí hriňovských lazov. Tiché prostredie v kombinácii s nádhernou okolitou panorámou je priam ideálne na relax a oddych. Vychutnajte si turistické prechádzky Poľanou, možnosti cyklistiky, kúpania, lyžovania či spoznávania tunajšej ľudovej architektúry a zvykov.

Našim hosťom ponúkame útulné ubytovanie za výhodné ceny v dvoch alternatívach. Vybrať si môžete ubytovanie v útulnej samostatnej chatke s kapacitou pre 8 osôb alebo ubytovanie v samostatne stojacej príjemne vybavenej chate s kapacitou pre 15 osôb.

1


chatke pri rodinnom dome sú hosťom k dispozícii dve 3-lôžkové spálne s možnosťou prístelky v každej z nich. Relaxovať a oddychovať môžete v spoločenskej miestnosti s televízorom, detským kútikom pre najmenších a spoločenskými hrami aj pre starších. Spoločenská miestnosť je súčasne prepojená s plne vybavenou kuchyňou, vhodnou na prípravu chutnej stravy. Samozrejmosťou chatky je spoločná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

 

2


Chata, ktorá sa nachádza zhruba 15 metrov od chatky, je útulne zariadená pre väčšie, ale aj menšie skupiny. Naším hosťom sú k dispozícii tri veľké spálne (2-lôžková, 3-lôžková a 4-lôžková) s kúpeľňami a toaletou na každej spálni. Rovnako tu využijete spoločenskú miestnosť s televízorom prepojenú s plne vybavenou kuchyňou a detským kútikom pre najmenších. Na prízemí sa nachádza apartmán pre 4 osoby s priestrannou spoločenskou miestnosťou prepojenou s plne vybavenou kuchyňou. Súčasťou apartmánu je samostatná kúpeľňa s WC. V podkroví sa nachádza štúdio pre 6 osôb s kuchynkou i jedálenskou časťou a kúpeľňou s toaletou. TV na každom poschodí je samozrejmosťou.

 

3


Či sa už rozhodnete stráviť svoju dovolenku v chatke alebo väčšej chate máme pre Vás pripravené vlastné vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania na záhradnom krbe. Pre najmenších je k dispozícii pieskovisko, trampolína a hojdačky. Príjemne posedieť si môžete aj na priestrannej terase ubytovania.

Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a budeme radi ak Vás u nás znovu privítame. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Navštívte región pod majestátnou Poľanou a objavte jeho zaujímavosti a krásy!

Interier chaty

 

Cenník

 

Sezóna

Osoba

Cena

osoba/noc

Min. počet osôb

Min. počet

nocí

Poznámka

Celoročne

Dospelí

 

9 €

2 osoby

1 noc

Izba s kúpeľňou

Celoročne

Dospelí

 

8,50 €

2 osoby

1 noc

 

Celoročne

Dieťa do 15 rokov

6,50 €

1 osoba

1 noc

 

Celoročne

Pes

4,50 €

 

 

 

Celoročne

Robotníci

7 €

5 osôb

10 nocí

Akcia pre robotníkov

Vianoce

Dospelí

 

10 €

8 osôb

3 noci

 

Silvester

 

Dospelí

 

12 €

8 osôb

3 noci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt:

 

 

11 12

24 14

  •