Dožinkové slávnosti na Raticovom vrchu

Typ: kultúrne podujatia
Dožinkové slávnosti na Raticovom vrchu Mesto Hriňová a kapucíni z Raticovho vrchu zorganizovali dňa 18. septembra 2016 Dožinkové slávnosti.

Mesto Hriňová a kapucíni z Raticovho vrchu zorganizovali dňa 18. septembra 2016 Dožinkové slávnosti.

Sv. omša spojená s poďakovaním za tohtoročnú úrodu sa uskutočnila na lúke v blízkosti Kostola  Fatimskej Panny Márie. Po sv. omši, ktorú viedol  Anton Majerčák nasledoval kultúrny program, kde zatancovali a zaspievali členovia Folklórneho súboru Hriňovčan a ŽSS Hriňovčianky. Skvelý kapucínsky guľáš, ako aj kapustnicu si všetci prítomní vychutnali na lúke pri kostole. O zábavu pod holým nebom sa do poobedňajších hodín starala ľudová hudba Šukovci z Čieneho Balogu.

Na príjemné stretnutie s Vami sa tešíme aj o rok!

Vytvorené: 19. 9. 2016
Posledná aktualizácia: 19. 9. 2016 12:20