Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Úradná tabuľa

Voľby do orgánov samosprávy obcí

Voľby do orgánov samosprávnych krajov

Triedenie odpadu

NATUR-PACK a.s

Cintorín

https://mobec.sk/hrinova#cintorin

cintorin_Hriňová_QR_kod

Ing. Margaréta Svoreňová,

č. t. 0917 260 222

Obsah

Medzinárodný deň detí 2018

Typ: ostatné
Medzinárodný deň detí je sviatok, ktorý sa oslavuje v mnohých krajinách. Aj v meste Hriňová sa konali oslavy pre deti z nášho mesta. Bolo pripravených množstvo atrakcií.
Medzinárodný deň detí 2018.

Medzinárodný deň detí je sviatok, ktorý sa oslavuje v mnohých krajinách. Aj v meste Hriňová sa konali oslavy pre deti z nášho mesta. Bolo pripravených množstvo atrakcií. Deti absolvovali niekoľko stanovíšť: Hasiči, Základná umelecká škola - kreslenie, Polícia, Cyklistika, Zdobenie perníkov, Futbalisti, ktoré keď deti absolvovali, získali sladkú odmenu v podobe cukrovej vaty ako aj omaľovánky, farbičky a pexeso.

Ďalej bolo pre deti pripravené bábkové divadielko: Ako sa Gašpar takmer kráľom stal – Divadlo z domčeka , v MsKS trampolíny, o ktoré bol tiež veľký záujem a pre odvážnych trenažér 3G preťaženia.

 Aj napriek tomu, že nás nachvíľku pokropil dážď, na nálade nám to neubralo.

Medzinárodný deň detí je deň, ktorý dospelí venujú detskému svetu, detským hrám, radostiam a detským srdiečkam. Deti sú kvety zeme, treba ich pestovať, starať sa o nich, nedovoliť im zahynúť. Venovali sme im deň. Ich deň.  Po skončení sme skonštatovali, že sa stretneme aj rok.

Hlavne nezabúdajme sa deťom venovať každý deň, nielen ten jeden deň v roku.


Vytvorené: 5. 6. 2018
Posledná aktualizácia: 5. 6. 2018 13:43
Autor: správca webu