Odoslať stránku e-mailom

Úradná tabuľa

Voľby do orgánov samosprávy obcí

Voľby do orgánov samosprávnych krajov

Triedenie odpadu

NATUR-PACK a.s

Cintorín

cintorin_Hriňová_QR_kod

Ing. Margaréta Svoreňová,

č. t. 0917 260 222

0. ročník beach-volejbalalového turnaja

Typ: ostatné
Máme za sebou nultý ročník turnaja o pohár primátora mesta Hriňová, ktorý podľa nášho pocitu a tiež podľa vyjadrení zúčastnených dopadol na výbornú.

0. ročník beach-volejbalalového turnaja o putovný pohár primátora mesta Hriňová.

Máme za sebou nultý ročník turnaja o pohár primátora mesta Hriňová, ktorý podľa nášho pocitu a tiež podľa vyjadrení zúčastnených dopadol na výbornú.

Mali sme možnosť vidieť množstvo kvalitných a atraktívnych zápasov, pocítiť veľmi priateľskú, ale aj súťaživú atmosféru, spoznali sme prvú dvojicu, ktorá nad hlavu zdvihla pohár pre víťaza.

Veríme, že tento turnaj má pred sebou ešte mnoho ročníkov a stane sa jedným z tradičných podujatí pripravovaného Hriňovského športového leta. Samozrejme vždy je čo zlepšovať a my sa budeme snažiť vychytať detaily a každým rokom posúvať toto podujatie stále na vyššiu úroveň.

Ďakujeme hráčom, divákom, sponzorom, spoluorganizátorom a vôbec všetkým, ktorí sa nejakým spôsobom podieľali na tomto peknom podujatí.

Veríme, že sa všetci vidíme opäť o rok a už teraz sa na Vás tešíme.

1. miesto, No stress, Lenka Budáčová + Jana Tužinská

2. miesto, Baskeťáci, Lucia Syč-Kriváňová + Branislav Koczkáš