Obsah

Pre krajšiu jeseň života

Typ: kultúrne podujatia
Pre krajšiu jeseň života „Človek je krásny nielen vtedy, keď má pružný krok. Človek je krásny podľa múdrosti, čo sa mu zračí v oku, podľa slov, podľa vrások a bielych vlasov. Človek je krásny vtedy, keď ho ľudia majú radi. „
Pre krajšiu jeseň života

„Človek je krásny nielen vtedy, keď má pružný krok. Človek je krásny podľa múdrosti, čo sa mu zračí v oku, podľa slov, podľa vrások a bielych vlasov. Človek je krásny vtedy, keď ho ľudia  majú radi. „  týmito slovami otvorila program „Pre krajšiu jeseň života „ moderátorka Ľubica Micháliková. Po nej sa prítomným prihovoril primátor mesta Hriňová Stanislav Horník. Nasledoval úspešný muzikál Dievčatko so zápalkami v podaní žiakov Základnej umeleckej školy v Hriňovej.

Na záver programu diváci odmenili účinkujúcich veľkým potleskom. Vstup na program pre seniorov bol bezplatný. Mesto Hriňová sa aj takouto formou chcelo poďakovať a uctiť si prítomnosť, angažovanosť a pôsobenie starších obyvateľov nášho mesta.

Aj keď sála nebola úplne zaplnená, odchádzali diváci spokojní a spokojnosť bola aj na strane účinkujúcich a organizátorov. Budeme veľmi radi, ak sa aj v budúcom roku stretne toto podujatie s rovnakým a možno väčším záujmom.


Vytvorené: 23. 10. 2019
Posledná aktualizácia: 23. 10. 2019 10:04
Autor: správca webu