Obsah

Halová sezóna Petra Kučeru

Typ: ostatné
Halová sezóna Petra Kučeru Peter Kučera, bývalý žiak ZŠ s MŠ Školská, bývalý člen Atletickej akadémie Podpoľanie, aktuálne člen ŠK UMB Banská Bystrica a študent športovej školy v BB, úspešne zavŕšil halové preteky.

Peter Kučera, bývalý žiak ZŠ s MŠ Školská, bývalý člen Atletickej akadémie Podpoľanie, aktuálne člen ŠK UMB Banská Bystrica a študent športovej školy v BB, úspešne zavŕšil halové preteky. Sezónu začal skvelým výkonom na Turianskej skokanskej latke s hodnotou 195cm, zúčastnil sa ďalších dvoch pretekov, kde získal zlaté medaily. Nasledovali Halové majstrovstvá SR mužov a žien, kde si pre seba vybojoval bronz. O týždeň vyhral HMSR dorastencov (vo svojej vekovej kategórii) a sezónu zakončil tento víkend prvým miestom na HMSR juniorov výkonom 188cm.

Dúfame, že sa mu podarí kvalifikovať na Majstrovstvá Európy do 18 rokov. Tešíme sa na ďalšie úspechy.

Vytvorené: 4. 3. 2024
Posledná aktualizácia: 4. 3. 2024 8:27
Autor: správca webu