Obsah
Cestovné poriadky od 01.04.2022 na stiahnutie:
Linka 1 Slanec - Stred - Strojárne - Horná Hriňová/Snohy (345.34 kB)
Linka 2 Strojárne - Stred - Krivec I - Pivnička/Riečka - Priehalina (460.88 kB)
Linka 3 Strojárne - Stred - Krivec I - Raticov vrch - Zánemecká (1.04 MB)
Harmonogram prímestskej autobusovej dopravy – prázdninové spojenie okresov DT a BR - Platí od 11.6.2023 do 9.12.2023
604456 Lom nad Rimavicou-Hriňová / Korytárky, Mláky-Kriváň-Detva, PPS (17.62 kB)
603421 Hronec-Brezno-Čierny Balog-Lom nad Rimavicou (13.84 kB)