28. Mestský ples

28. Mestský ples Mesto Hriňová usporiadalo dňa 3.2. 2024 v poradí už 28. mestský ples. Dámam pri vstupe vedúci oddelenia školstva, kultúry, mládeže a športu Martin Kliment, odovzdal ružu.
Ples otvoril primátor mesta Stanislav Horník.

28. Mestský ples

Mesto Hriňová  usporiadalo dňa 3.2. 2024 v poradí už 28. mestský ples.  Dámam pri vstupe vedúci oddelenia školstva, kultúry, mládeže a športu Martin Kliment, odovzdal ružu.

Ples otvoril primátor mesta Stanislav Horník. V kultúrnom programe mestského plesu vystúpili tanečníci z Fáber dance school, ktorí po predtancovaní  vyzvali do tanečného „rýchlo kurzu“ aj prítomné dámy a pánov. O túto časť plesu je vždy veľký záujem.  Zábava na plese bola vynikajúca aj vďaka perfektnej hudbe. Do tanca hrala HS Rehákovci a ako hosť večera vystúpila HS Damis. Tombola bola štedrá a zaujímavá.

Za tomboly ďakujeme štedrým sponzorom:

Mesto Hriňová, Tomáš Čierny-kondičný tréner, Pedikúra Hriňová p. Babicová, Iveta Lutišanová-aromaterapia, T.H.R. systém, Správa športových zariadení v Hriňovej, Detský obchod Andrea Ďuricová, Pizza a reštaurácia Velvet, Koreniny Delikát, Kvety Jaroslava Vilhanová, Hriňovské strojárne, Hollandia Hriňová, Chovateľské a záhradkárske potreby p. Kulichová, Wellnes Detva, Kvetinárstvo Jaroslava Podušková, Stavebniny Šufliarsky, Naturiq Hriňová, Potraviny Ozelka, Eko Katruška Detva, Žeriavy Cerovský, KNK Hriňová, Módny salón Alla, Zerenpach Látky, Kaderníctvo Bella, Rišná káva, František Indro, JHR Hriňová, Kníhkupectvo Tulipán,  Autokom p. Kukuliak,  Masarykov dvor, Hriňovská energetická, Autospol – Jozef Sarvaš, Alko shop Hriňová, Pumpa Kaktus, poslanec Štefan Vyletel, Svadby Hriňová, Chatka Poľana, Farot Latináková, Stolárstvo Branislav Hukeľ, Penzión Látky, Motor Car Zvolen, Sklenárstvo MaM Detva, Važo Hriňová, Pohrebné služby Hriňová, Automimax Hriňová, Lassak trans, PKM Hriňová, Potraviny Zošiaková, Elektro Uhrin, Technokov Hriňová, Cerostav s.r.o.,  Microstep Hriňová, Marius Pedersen Zvolen, Stihl Hronček, Kvety SK Kriváň, poslanec Ján Kamenský, I.P.S. Paučo, Gazdovské špeciality-Jaroslav Bystrianský Detva, eshop.ibv.Stavivo, internetový obchod Dekorez.

Ď A K U J E M E .

Poďakovanie patrí aj reštaurácii Rudhan – biely dom za chutnú večeru, pracovníkom MsÚ a MsKS za prípravu plesu a švédskeho stola, za výzdobu firme Anja, HS Rehákovci, HS Damis za vytvorenie príjemnej atmosféry a za fotografie PAV STUDIO.

Veríme, že sa všetci cítili príjemne a uvidíme sa o rok na 29. mestskom plese v Hriňovej. DOVIDENIA.

Vytvorené: 9. 2. 2024
Posledná aktualizácia: 9. 2. 2024 14:51