Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Niečo zo športu Hriňovských šípkarov

Typ: ostatné
Niečo zo športu Hriňovských šípkarov Dart club 40 Hriňová po uvoľnení pandemických opatrení zorganizoval šípkový turnaj v Hriňovej. Na turnaj si prišlo vyvetrať hlavu veľa hráčov. Turnaj bol podporený z dotácie mesta Hriňová, kde sa ho zúčastnilo 25 šípkarov hlavne z regiónu Podpoľania.
Niečo zo športu Hriňovských šípkarov.

Dart club 40 Hriňová po uvoľnení pandemických opatrení zorganizoval šípkový turnaj v Hriňovej. Na turnaj si prišlo vyvetrať hlavu veľa hráčov. Turnaj bol podporený z dotácie mesta Hriňová, kde sa ho zúčastnilo 25 šípkarov hlavne z regiónu Podpoľania. Tento turnaj bol zorganizovaný dňa 29.  08. 2020 v Bujak bare. Disciplínu  sme zvolili Triatlon, kde si súperi zmerali sily  v: Crickete – 501DO (double  out)  - High score. V celom turnaji sa darilo suverénne Rastislavovi Purdekovi z Detvy, ktorý to dotiahol až do finále, kde nestačil na silného Vladimíra Ľuptáka z Kriváňa a ten sa stal víťazom letného turnaja v triatlone. 3 miesto obsadil Andrej Salva z Hriňovej. 4. miesto Marek Kalamár z Hriňovej, delené 5-6 miesto obsadili Martin Pasečiak a Marek Žiak obaja z Hriňovej.  Hriňovskí  šípkari úspešne reprezentujú mesto v rôznych súťažiach aj naďalej.  Prvýkrát v histórii od fungovania klubu  to dotiahli najďalej na turnaji družstiev, kde boli úspešní na strednom Slovensku, dotiahli to až do baráže  na majstrovstvách Slovenska v šípkach. Veríme, že po skončení všetkých opatrení sa naši chlapci znovu zídu a budú aj naďalej reprezentovať mesto Hriňová.   Dart club 40 Hriňová sa chce poďakovať mestu Hriňová za finančnú podporu. Ďakujeme.