Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Fantastická trojka

Fantastická trojka 1 Alfonso Quijote je 11-ročný chlapec s veľkou fantáziou. Ako právoplatný potomok a legitímny dedič dona Quijota a rovnako ako jeho pra, pra, pra, praotec, neustále chráni svoje milované mesto v La Manche pred príšerami, ktoré nikto iný nevidí.

Dátum konania: 30. 6. 2024 začiatok od 16:00

Miesto konania: Kino Poľana, Partizánska 1613, Hriňová, 96205

Typ akcie: kino - film

Organizátor: Kino Poľana

Plné vstupné: 5 €

Fantastická trojka

/ dobrodružný, animovaný, komédia / Nemecko, Argentína 2024/ 87 min. / slovenský dabing /

Alfonso Quijote je 11-ročný chlapec s veľkou fantáziou. Ako právoplatný potomok a legitímny dedič dona Quijota a rovnako ako jeho pra, pra, pra, praotec, neustále chráni svoje milované mesto v La Manche pred príšerami, ktoré nikto iný nevidí. Začína sa dobrodružná cesta pre celú rodinu, ktorá sleduje 11-ročného Alfonsa, dediča Dona Quijota, a jeho troch imaginárnych králikov, ku ktorým sa pripájajú Pancho a Viktoria. Svojou silou priateľstva zachránia svoje milované rodné mesto niekde v La Mancha pred obrovskou búrkou. Snívajú nesplniteľný sen, prekonávajú svoje obavy a využívajú svoju predstavivosť, aby našli skutočnú silu búrky.

SLOVO REŽISÉRA: Chceli sme deťom rozprávať príbeh, ktorý okrem humoru a peknej animácie nesie v sebe aj posolstvo. Vidieť svet inak a veriť v najzákladnejšie hodnoty, ako je rodina, láska, priateľstvo, spravodlivosť.


Vytvorené: 23. 5. 2024
Posledná aktualizácia: 23. 5. 2024 13:33