Ján Hronček 70 rokov

Foto Jaroslav Badinka 7. októbra sa dožil krásneho životného jubilea skvelý manžel, otec, starý otec, dobrý kamarát, významná osobnosť nášho mesta, predník – primáš Ľudovej hudby Hrončekovci, pán Ján Hronček.

7. októbra sa dožil krásneho životného jubilea skvelý manžel, otec, starý otec, dobrý kamarát, významná osobnosť nášho mesta, predník – primáš Ľudovej hudby Hrončekovci, pán Ján Hronček. K Vášmu životnému  jubileu  Vám prajeme krásny život v dobrom zdraví, nech sa Vám na každom kroku a vo všetkom darí. V súkromí, v práci i na verejnosti vždy prežívajte len samé radosti. Nech Vás teší rodina, priatelia a známi, nech Vám stále v tvári úsmev žiari a ďalšie roky života nech plynú v životnom optimizme, eláne a – zostaňte večne mladý!

Foto: Jaroslav Badinka

Vytvorené: 9. 10. 2017