Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Dobrovoľník roka 2017

Typ: ostatné
Dňa 30.5.2018 sa v priestoroch bratislavskej Reduty uskutočnilo slávnostné oceňovanie dobrovoľníkov za rok 2017. Mesto Hriňová nominovalo na ocenenie Dobrovoľník roka 2017 skupinu Be the Change Generation, ktorá už 10 rokov vykonáva dobrovoľnícke aktivity u nás a výrazne tak prispieva k zlepšeniu životného prostredia.

Dňa 30.5.2018 sa v priestoroch bratislavskej Reduty uskutočnilo slávnostné oceňovanie dobrovoľníkov za rok 2017. Mesto Hriňová nominovalo na ocenenie Dobrovoľník roka 2017 skupinu Be the Change Generation, ktorá už 10 rokov vykonáva dobrovoľnícke aktivity u nás a výrazne tak prispieva k zlepšeniu životného prostredia. Podujatie sa organizovalo pod záštitou ministra zahraničných veci, pána Miroslava Lajčáka, v spolupráci so Slovenskou agentúrou pre medzinárodnú rozvojovú spoluprácu. V deň slávnostného oceňovania sa uskutočnila návšteva u pána prezidenta Andreja Kisku, ktorý ocenil mimoriadnu snahu dobrovoľníkov.

,,Veľmi si vážim, že oceňujete spoločnosti, že oceňujete mestá. Je to nesmierne dôležité, aby sme si to všetci uvedomili. Každý máme nejaký okruh možností v ktorých môžeme pomôcť. Keď je to mesto, dedina, dokážeme pomôcť oveľa viac. A ako sa hovorí v Biblii – ten, kto veľa dostal, od toho sa bude aj veľa vyžadovať.“

Dobrovoľník roka je ocenenie na celoslovenskej úrovni, ktoré smeruje k zvýšeniu statusu dobrovoľníkov a k rozvoju dobrovoľníctva na Slovensku.

V mene Mesta Hriňová sa touto cestou chceme poďakovať dobrovoľníkom zo skupiny ,,Be the Change Generation“, ktorí nezištne pomáhajú pri realizácii projektov a aktivít v našom meste.


Vytvorené: 31. 5. 2018
Posledná aktualizácia: 31. 5. 2018 12:45
Autor: Správce Webu