EURÓPSKE DOBROVOĽNÍCKE STRETNUTIE, 25.-28.07.2013

EURÓPSKE DOBROVOĽNÍCKE STRETNUTIE, 25.-28.07.2013 Mesto Hriňová, Občianske združenie ROZVOJ a Základná škola s materskou školou, Školská 1575 v Hriňovej v spolupráci so združením Európskej dobrovoľníckej mládeže organizujú v dňoch 25.

Mesto Hriňová, Občianske združenie ROZVOJ a Základná škola s materskou školou, Školská 1575 v Hriňovej v spolupráci so združením Európskej dobrovoľníckej mládeže organizujú v dňoch 25. – 28. júla 2013 v poradí už XI. turnus Európskeho dobrovoľníckeho stretnutia za účasti 9-člennej skupiny mladých dobrovoľníkov z Veľkej Británie, USA, Francúzska, Španielska, Nemecka, Rakúska, Malty, Nórska a Slovenska. Cieľom stretnutia bude pomoc pri výstavbe detského ihriska na ul. Lúčnej, oprave spevnených plôch areálu školy a estetizácii verejných priestranstiev v meste.
Akcia nadväzuje na dobrovoľnícke stretnutia, ktoré sa v Hriňovej konajú od roku 2008. Okrem pracovných dobrovoľníckych aktivít budú pre mladých ľudí pripravené voľnočasové aktivity zamerané na šport a turistiku.
Prínosom stretnutia okrem vykonanej práce je aj vzájomná výmena názorov mladých ľudí z rozličných kútov sveta a mladých Hriňovčanov. Všetci ľudia dobrej vôle sú vítaní!
Táto aktivita sa uskutočňuje aj vďaka Vašim percentám dane z príjmov, ktorými každoročne prispievate na činnosť združenia. Kontakt: Horník Stano, primator@hrinova.sk, 0908 190 801

Vytvorené: 28. 7. 2013
Posledná aktualizácia: 15. 4. 2021 12:22