Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? - poďakovanie

Typ: ostatné
obr.Žiaci zo Základnej školy, Krivec 1355, Hriňová, Základnej školy Júliusa Juraja Thurzu z Detvy ako aj žiaci a deti zo Základnej školy s materskou školou Milana Kolibiara z Detvianskej Huty nás o tom presvedčili. Zapojili sa do celoslovenskej zbierky „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok“, ktorej cieľom je obdarovať a zároveň potešiť klientov domovov dôchodcov.

Poďakovanie  patrí  aj občanom Mesta Hriňová, ktorí sa do tohto projektu zapojili. Nemôžeme zabudnúť  ani na pani Vierku Uhrinovú – Boďovú, ako aj pani Annu Babicovú (Pedikúra Hriňová), ktoré ako kontaktné osoby tejto celoslovenskej zbierky darčekové krabice prijímali a zabezpečovali ich ďalšiu distribúciu.

Keďže darčekových krabíc bolo veľké množstvo, okrem klientov Domova dôchodcov, Hriňová, Krivec 785, boli obdarovaní aj opatrovaní, ktorým sa prostredníctvom mesta Hriňová poskytuje opatrovateľská služba ako aj dôchodcovia, ktorým je zabezpečovaný rozvoz obedov. Ďalej boli balíky doručené ľuďom v ťažkej životnej situácii, ako aj ľuďom pre ktorých bol takýto balíček možno jediným, ktorý si nájdu pod vianočným stromčekom.

Mesto Hriňová ĎAKUJE všetkým, ktorí sa do tejto akcie zapojili a „svojou krabicou od topánok“ priniesli kúsok lásky, tým ktorí ju  tak veľmi potrebujú.


Vytvorené: 10. 12. 2020
Posledná aktualizácia: 10. 12. 2020 12:52
Autor: Beata Stryčeková