Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Aktuality

18.04.2019

100. výročie štátnej ochrany prírody na Slovensku

100. výročie štátnej ochrany prírody na Slovensku

V roku 2019 si pripomíname jubilejné 100. výročie štátnej ochrany prírody na Slovensku. Sériu osláv dnes odštartoval štátny tajomník ministerstva životného prostredia Boris Susko a generálny riaditeľ Štátnej ochrany prírody Martin Lakanda zasadením prvého zo 100 stromov – duba zimného v Hriňovej.

Detail

15.04.2019

30. výročie udelenia štatútu mesta Hriňová

30. výročie udelenia štatútu mesta Hriňová

Slávnostným mestským zastupiteľstvom si mesto Hriňová pripomenulo v sobotu, 13. apríla 2019, 30. výročie udelenia štatútu mesta.

Detail

15.04.2019

Regionálna prehliadka speváckych súborov seniorov

Regionálna prehliadka speváckych súborov seniorov

Dňa 2.apríľa 2019 sa v Mestskom kultúrnom stredisku v Hriňovej konala "Regionálna prehliadka speváckych súborov seniorov" z okresov Žarnovica, Žiar nad Hronom a Detva. Organizátorom prehliadky bola OO JDS Detva a usporiadateľom ZO JDS Hriňová.

Detail

08.04.2019

BBSK

Aktuálna ponuka voľných pracovných miest na Úrade BBSK

- asistent/asistentka predsedu BBSK - odborný referent – účtovník/odborná referentka – účtovníčka pre oddelenie účtovníctva Úradu BBSK - vedúci/vedúca oddelenia účtovníctva Úradu BBSK - odborný referent pre verejnú dopravu Úradu BBSK - odborný referent - koordinátor regionálneho rozvoja Úradu BBSK - odborný referent pre riadenie zmluvnej agendy pre odbor dopravy, cestnej infraštruktúry a investícií - vedúci oddelenia CATCHING – UP REGIONS Úradu BBSK - odborný referent pre registratúru pre Úrad BBSK

Detail

02.04.2019

Hasičská zbrojnica

Hasičská zbrojnica Hriňová

Hasičská zbrojnica Hriňová - stavebné úpravy

Detail

27.03.2019

JDS

Regionálna prehliadka speváckych skupín seniorov

OO JDS Detva, ZO JDS Hriňová Vás pozýva na „Regionálnu prehliadku speváckych skupín seniorov„ z okresov Žarnovica, Žiar nad Hronom a Detva, ktorá sa bude konať v Mestskom kultúrnom stredisku v Hriňovej dňa 2. apríla 2019. Začiatok je o 10.00 hodine, vstup je voľný do naplnenia sály.

Detail

Kalendár akcií

26.04.2019

Chlieb s maslom

Chlieb s maslom

„ŽENY SA SKRÁTKA K MUŽOM NEHODIA“. Som slobodný!!! Kľúčová veta tohto nádherného príbehu troch mužov hľadajúcich zmysel partnerských vzťahov a ideálneho spôsobu ako v nich zotrvať.

Detail

27.04.2019

IV. ročník  Furmansko-remeselníckeho dňa

IV. ročník Furmansko-remeselníckeho dňa

Stredná odborná škola hotelových služieb a dopravy v Lučenci v spolupráci s mestom Lučenec a Asociáciou furmanov Slovenska organizuje IV. ročník Furmansko-remeselníckeho dňa, ktorý sa uskutoční v areáli Školského hospodárstva Ľadovo (v Lučenci) dňa 27. apríla 2019 od 9:00 hod.

Detail

28.04.2019

Srdcoví rebeli 1

Srdcoví rebeli

Predstaviteľ učiteľa z extrémne populárnej trilógie "Fakjú pán profesor" sa vracia do kín v ďalšej skvelej úlohe, vo filme plnom smiechu, ale aj dojatia. Ako nezodpovedný flákač Lenny dostane na zodpovednosť pätnásťročného chlapca Davida s vážne chorým srdcom. Dávidova prognóza hovorí, že svojich šestnástich narodenín sa už zrejme nedožije. Lenny pojme starostlivosť úplne po svojom, bez akýchkoľvek pravidiel. Ak má David umrieť mladý, nemá zmysel robiť domáce úlohy. Ale striptíz aspoň raz v živote vidieť musí!

Detail

03.05.2019 - 05.05.2019

Medzinárodný filmový festival Folklór a tradície

Medzinárodný filmový festival Folklór a tradície

Medzinárodný filmový festival „Folklór a tradície“ je tematickou súťažou neprofesionálnych filmov. Autori prihlasujú svoje diela priamo organizačnému garantovi podujatia.

Detail

26.05.2019

Rozospievaná mlaď 1

Rozospievaná mlaď

Mesto Hriňová Vás pozýva na 45. ročník súťaže detí v speve ľudových piesní.

Detail